ASV Open Champion tituls Marin Čilić uzvarēja 3. pēdējā tenisa Grand Slam turnīrā Ņujorkā, kas beidzās 2. Evgeny Donsko Russie ar 6-2, 6-3, 7-5 mazāk nekā divas stundas.

Trešdien, pirmo reizi kopš ASV atklāšanas, viņš trešdien spēlēja Arthur Ashe stadionā un spēlēja pret krievu kvalifikāciju (133 pie ATP klasifikācijas) tieši tā, kā viņam bija nepieciešams, lai regulāri uzvarētu.

Pēc tam, kad spēlēja pirmo duļu spēli ar trim "bumbiņām", kuras viņam izdevās glābt, Čīle turpināja savu darbu, turpinot pirmo komplektu, un divi spēja pārtraukt. Pirmais veica 3-1 priekšrocību, bet otrs spēlēja pirmo spēli ar 6-2.

Otrajā komplektā Ciličam bija grūtības uzturēt savu darbu, bet vienīgais "pārtraukums" nāca 5-3, bet trešajā spēlē viņš bija daudz sliktāks, kad viņš zaudēja pakalpojumu, bet galu galā spēja izbeigt dueli.

Kad viņš ņēma Xonsum X-Sum-2 pakalpojumu Donsko, šķita, ka sanāksme tika atrisināta, bet bija katastrofāls Čilić servis-gem, kas nekavējoties zaudēja iegūto priekšrocību. 1-5 rezultātos vairs nebija "pārtraukumu", un pēc tam Čīle izmantoja dažas Donske kļūdas 5-6 priekšrocības un atbilstības pakalpojumam. Bet pēdējais dārgakmens titula aizstāvim nebija viegls, Donska sasniedza „lūzuma bumbu”, ar kuru viņš varēja ieņemt trešo kombināciju kaklasaites pārtraukumā, bet pēc tam Cicic sasniedza vienu no saviem 5 Aces un tad uzvarēja pārējie divi punkti kalpotāja uzvarētājam un kā.

3. Čīles komanda spēlēs pret labāku atbilstību starp Bulgārijas Grigor Dimitrov un Kazahstānu Mihailu Kukuškinu.