Futbolisti Itālija pārspēt Malta 1-0 pārņem vadībā priekšā Horvātijas grupā H kvalifikācijas, lai kvalificētos Eiropas čempionāta 2016. gadā.

Itālija ir spīdzināta uz ilgu laiku un ir tikai 77. minūtēm izdevās lauzt konkurējošo bunkuru. Trīs svarīgu punktu uzbrucējs bija Graziano Pelle 69. minūtes.
Ar identisku rezultātu Norvēģija uzvarēja Bulgāriju Sofijā un pilnīgi sarežģīja situāciju mūsu grupā. Lēmumu pieņēma Vegard Foren 57. minūtes.
Itālija pašlaik vada 15 punktus, Horvātijā ir 14, bet Norvēģijā - trešajā vietā ir 13 punkti. Daudz būs skaidrāka svētdien, kad Horvātija apmeklēs Oslo.

A grupas salā viņš praktiski nodrošināja plazmu uz EURO, uzvarot Amsterdamā, Nīderlandē 1-0. Islanđana lielais vārtsargs bija Gylfi Sigurdsson no viena šāviena 51. minūtes. Saimnieks ir no 33. minūšu spēlētājs spēlēja ar spēlētāju mazāk pēc Martina Indijas izslēgšanas. Tas bija pirmais iekšzemes sakāve „aršana” EP kvalifikācijās pēc 48 spēles.

Čehija ir arī tuvāk Francijai. Lai gan Kazahstāna ir novedusi pie Prāgas līdz 74. minūte, uzņēmēja pēdējos 15 minūtēs ieguva divus mērķus un ieguva uzvaru. Viesi tiek nogādāti uz 21. Minūšu vārtsargs Juria Logvinenka, un tikšanos apvērsa divkāršais uzbrucējs Milan Škoda (74, 86).
Turcija izceļ 1-1 pret Latviju. Uzņēmējs ir pārcēlies uz 77. minūšu vārtu guvējs Selcuka Inana un Latvija izlīdzināja tiesneša aizvietošanu, un šāvējs bija Valerijs Sabala.
Uz kāpnēm atrodas salas ar 18 punktiem, Čehijas Republikā ir 16 un Nīderlandes 10 punkti. Turpmāk ir Turcija (9), Latvija (4) un Kazahstāna (1).

Gaidāmais EP ir Velss, kas uzvarēja Kipras 1-0. Gareth Bale pieņēma lēmumu 82. minūtes.
Bosnija un Hercegovina pārcēlās uz Briseli Briselē, bet pēc tam zaudēja 1-3. Bosnija un Hercegovina ir uzņēmusies Edina Džeke mērķi uz 15. minūtes, bet saimnieks līdz beigām pirmo daļu izdevās pagriezt rezultātu un rezultatīvākie spēlētāji bija Fellaini (23) un De Bruyne (44). Uzvaru pār Beļģiju apstiprināja Eden Hazard 78. minūti no viena šāviena.
Izraēla neapšaubāmi pārspēja Andoru 4-0. Viņš vada Velsu ar 17 punktiem rangos, Beļģijā ir 14 un Izraēla 12 punkti. Ceturtā ir Kipra ar deviņiem punktiem, un Bosnijai un Hercegovinai ir astoņi punkti, Andora ir pēdējais bez rezultāta.