Mērķis Mareks Kvapils otrajā minūtē virsstundu Centar ir piekto gadu ir izskatu KHL priekšā par 5000 skatītājiem Ledus hallē sita Dinamo Rīgu 2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 1-0) un ar 11 punktiem punkti nokļuva Rietumu konferences kāpņu augšgalā.

Medveščak pārcēlās uz 28. minūte, kad Stefano Giliati pūļa priekšā Erikssonam izdevās ienirt Latvijas tīklā pirmajam Medveščak mērķim, kas ieguva vairāk šajā sezonā. Daudzas priekšrocības, salīdzinot ar ledu, joprojām ir labs lācis, bet šajā spēlē aizstāvis darbojās labi, kad viesiem bija viens un pat vēl divi spēlētāji.

Pēdējās trešdaļas pirmā puse tika pilnībā attiecināta uz Medveščaku. Valkājot ar skaļu atbalstu no „lāčiem”, viņi steidzās uz Dinamo mērķi, taču viņiem neizdevās iet garām izcilu vārtsargu Eriksson. Medveščak uzbrukumu vidū viņš cīnījās pret 52 apmeklētāju komandu. Andris Džerinš. Tīkli ir līdz 60 derīguma termiņa beigām. minūtes nav krata, tāpēc jau trešo reizi šajā sezonā sporta zāles apmeklējuma komandai bija vismaz viens punkts. Ir arī citi. Otrajā minūtē viņš ar spēlētāju vairāk paplašināja situāciju, "četri no trim" izmantoja Marek Kvapil un deva vēl vienu punktu, kas piespieda Medveskaku uz KHL Rietumu konferences virsotni.

Pēc piecām 15 punktu 11 punktu vietām, Zagrebas bruņotie spēki seko trim parādībām, kas sāksies svētdien, 6. Septembrī Bratislavā pret Slovan.