Horvātijas sportists Andrea Ivančević (31) palika nemainīgs 100 metru sacensību pusfinālos Pasaules čempionātā Pekinā, kas apstājās tuvākajā noslēgumā, pēc kura viņš nokrita un nenonāca uz mērķi.

Ivančevičs gāja lieliski savā pusfinālajā sacensībā, pat pusceļā augšpusē, blakus Maskavas amerikāņu Brianni Rollins (24) nosaukuma aizstāvim, taču viņš neizturēja galu, un diemžēl viņš galu galā neatstāja nekādu izvietojumu.

Ivančevičs ieradās Pekinā pēc viņa labākās karjeras sezonas, 7. Jūlijā Szekesfehervarā ar 12.87 sekundēm viņš ierīkoja valsts rekordu, un ceturtdien viņš kvalificējās tikai simtdaļām sekundes. Kamēr šķita, ka pusfinālā neveiksmīgā pirmsstarta spēja noteikt Horvātijas ierakstu, un var pat parādīties finālā, jo ar Rollins, kurš uzvarēja šajā sacensībā ar 12.71, otrā vieta un starp astoņiem uzvarētājiem, ko uzvarēja Jamaika Shermaine Williams (25) ar 12.86.

Papildus Ivančevičam, pusfināli Olimpiskajam uzvarētājam bija nāvējoši tikai pirms septiņiem gadiem no Pekinas, amerikāņu Dawn Harper-Nelson (31), bet viņš nebija pabeidzis savu sacensību pēc tam, kad bija klauvējis uz ceļa otrā kārta un nolaidies uz zemes.

100 metru fināli ar programmas krāniem ir no 15.35 stundām.