2016 Eiropas čempionāta astotajā kvalifikācijas kārtā. Vācijas futbola komanda Glasgovā uzvarēja Skotijas 3-2, saglabājot vadību D grupā pirms Polijas un Īrijas.

Pirmajā pusē “Elf” vadīja 1-0 un 2-1, bet sirds saimnieks atgriezās abas reizes. Abus mērķus ieguva Muller (18, 34), bet Skotijas rādītāji bija Hummels savā tīklā (28) un McArthur (43). Zem Gundogan sanāksmes atrodas 54. Minūte sasniedza trešo trāpījumu 3-2 finālam Vācijā.

Polija viegli nokļuva Gibraltārā, uzvarot 8-1, savukārt Īrijas Walters (69) uzvarēja Gruziju 1-0.Poljska

Uz kāpnēm ir Vācija ar 19 punktiem, Polija ir otrā vieta ar 17 punktiem, bet trešā ir Īrija ar 15 punktiem. Ceturtajam Skotam ir 11 punkti.

F grupā Ziemeļīrijai bija vēsturiskā Belfāstā jācīnās pret Ungāriju par vēsturisku EURO izvietojumu. Tomēr uzņēmējs galu galā var būt apmierināts ar 1-1 rezultātu, jo viņš ir izlīdzinājis tiesneša aizstāšanu ar spēlētāju mazāk. Ungārija pārcēlās uz Guzmics 74. kad Baird tika izslēgts 83. minūti, šķiet, uzvarēja trīs punkti. Taču Ziemeļīrija ir saglabājusi Lafferty mērķi tiesas kompensācijas trešajā minūtē. Tas bija viņa septītais mērķis kvalifikācijas iegūšanā.

Rumānija un Grieķija neguva mērķus, un Somija ieguva Farske Otok 1-0.

Ziemeļīrija ir saglabājusi vadību uz kāpnēm ar 17 punktiem, Rumānija ir otra ar 16, un Ungārijā ir trešais 13 punkts. Somija ir ceturtais ar 10 punktiem.

Pirmajā grupā Portugāles drosmīgais Velos tiesu atalgojumā ieguva Albāniju 1-0, un Dānija startēja Armēnijā, spēlējot 0-0. Uz kāpnēm Portugāle ņem 15 punktus, Dānijā ir punkti 12 un Albānijas 11 punkti.

Eiropas futbola čempionāta 2016 kvalifikācijas rezultāti. gadā:
D GRUPA
Polija - Gibraltārs 8-1 (Grosicki 8, 15, Lewandowski 19, 29, Milik 56, 72 Blaszczykowski 59-11m, Kapustka 74 / Gosling 87)
Īrija - Gruzija 1-0 (Walters 69)
Skotija - Vācija 2-3 (Hummels 28-ag, McArthur 43 / Muller 18, 34, Gundogan 54)