Horvātijas spēlētājs Luka Modric, kurš spēlēja 56 minūtes viesa uzvarā pār Real Madrid par Espanyol, sacīja, ka Mateo Kovačić izmanto savu izeju labi un pielāgoja Madrides kluba spēli.

"Kovacic ir labs un kvalitatīvs spēlētājs ar daudz talantu. Viņš spēlēja labi, kad viņš ieradās, viņš izmantoja šo iespēju, ”sacīja Modriks.

Real Madrid futbolisti svinēja 3. kopā ar Primera un pat 6-0 Espanyolā Barselonā. Mateo Kovačić ir 56. minūte aizstāj Modric, tāpat kā iepriekšējā kārtā pret Betis, kad viņš ieradās 75. minūtes.

"Maz ir nedaudz pielāgojies, un tas ir ļoti labi," sacīja Modriks.

Pirmajās trīs kārtās Kovacic spēlēja kopā 68 minūtes.

Treneris Rafael Benítez paziņoja par sezonas sākumu, kad Kovacic tika ievests no Milānas Inter kā aizstājēju Modrić iespējamai prombūtnei, lai nerastos situācija kopš pagājušās sezonas, kad komandai nodarītais kaitējums šādam spēlētāju profilam nebija.

Tomēr Modrics savā pēdējās divās kārtās iepriekšējās spēlēs saka: "Treneris vēlas ikvienam dot iespēju, jo īpaši tādās spēlēs, kādas mums ir, ja mums ir labs rezultāts. Vissvarīgākā komanda ir, neatkarīgi no tā, kurš atpūsties. "

Pēc uzvaras pār Betis no 5-0, Real Madrid svinēja vēl vienu pārliecinošu uzvaru sestdien. 6-0 triumfā Espanyolā, Cristiano Ronaldo ieguva piecus mērķus kā pirmais mērķis šajā sezonā.

"Tas bija tikai laika jautājums, kad režģis drupināsies. Tas mūs pārsteidza, jo mēs zinājām, ka viņš var darīt tik daudz, ”sacīja Modriks.

Ronaldo ir 231 vārtsargs ar labāko vārtsargu Real Madrid vēsturē Spānijas čempionātos, jo viņš bija nolaists Raulam ar 228 līgas mērķiem. Bet Ronaldo vajadzēja 203 spēles un Raulu 550.

Pret Espanyolu Ronaldo jau jau septītajā minūtē pēc Modric pievienošanas sakrata tīklu, bet otrajā pusē Real bija vadībā no 4-0, no kura Portugāle ieguva trīs mērķus.

"Kopš spēles sākuma mēs esam atvēruši spēli. Mēs ātri nokļuvām, lai mēs varētu to atskaņot vēlāk. Mēs esam vienlīdz gandarīti, ka mēs neesam saņēmuši mērķi, kā mēs varam darīt tik daudz, ”teica Modriks.

Šī ir trešā spēle, kurā Real Madrid guva vārtus. Pirmajā kārtā viņš pārcēla 0-0 pie Sporting, pēc tam pārspēja Betis Madridē ar 5-0.

Nākamajā nedēļas nogalē Madridē pret Horvātijas vārtsarga Ivanu Kelave.