Horvātijas basketbola spēlētāji pabeidza EP izskatu pēc tam, kad Svētdien Lillē astotajā finālā zaudēja Čehiju ar 59-80 (13-20, 18-28, 12-17, 16-15).

Spēles laikā horvāti bija slikti, pirmajā ceturksnī viņiem bija sešas zaudētās bumbas, pēc kurām viņi saņēma 10 punktus, un čehi bija pelnījuši, lai iegūtu pirmo likmi ar septiņiem papildu punktiem (20-13).
Otrajā ceturksnī Horvātija turpināja spēlēt, aizstāvot aizstāvību un uzbrukumā bez idejām. Atvērtos kadrus vislabāk izmantoja David Jelinek, kurš otrajā ceturksnī iepazīstināja ar 11 punktiem. Puslaikā Horvātija atstāja 17 mīnus punktus (31-48).
Pēc brīvdienu laika uzlabošanās Horvātija nedarbojās, tāpēc čehiem trešajā ceturksnī bija arī 30 punkti (63-33). Arī šajā ceturksnī mēs palikuši bez Crown Simon, kurš tika ievainots. Pēc spēles beigām Horvātijas basketbola spēlētāji varēja tikai atvieglot sakāvi.
Čehijas komandu vadīja Jan Vesely ar 20 punktiem un 13 lēcieniem. Tomaš Satoransky ir parakstījis 10 punktus un 11 palīdzību. David Jelinek pievienoja punktus 13, Blake Schilb 12 un Petr Benda 11 punktus.

Horvātijā Bojan Bogdanović ievietoja 12 punktus, Roko Ukić un Mario Hezon par 10, un Kruno Simon 9 punktus.
Čehijas Republika trešdien, 16. Septembrī, ceturtdaļfinālā spēlē pret divkājato Serbijas un Somijas uzvarētāju.
Basketbola spēlētāji no Latvijas, Grieķijas, Spānijas un Francijas sestdien uzvarēja Eurobasket ceturtdaļfinālos. Spānijas basketbola komanda ieguva ceturtdaļfinālus, uzvarot Lille Poliju ar 80-66 (25-20, 16-19, 14-16, 25-11). Spāņi ceturtdaļfinālos, 15. Septembrī gaida grieķi, kas astotajā finālā tika pārcelti pret Beļģiju ar 75-54. Francija ir uzvarējusi Turciju ar 76-53 (17-18, 19-8, 23-14, 17-13). Francija ceturtdaļfinālā spēlē pret Latviju, kas pārsteidza slovēnus ar 73-66.
Svētdien notika atlikušie trīs astotā fināla fināli: Serbija - Somija (14.30 stundas), Izraēla - Itālija (18.30 stundas) un Lietuva - Gruzija (21 pulkstenis).