Pašreizējais pasaules vice čempions Serbijas basketbola komanda iekļuva ceturtdaļfinālā no EuroBasket 94-81 (23-24, 25-19, 23-21, 23-17) uzvaru pret Somiju sanāksmē apaļas sešpadsmit Lillē.

Divkauja Serbija un Somijā, uz rezultātu bija atvērts līdz septiņiem ar pusi minūtes pirms beigām, kad viņš bija tikai septiņi atšķirības Serbijas (77-70), bet tad tas sāka Serbijas virkni 12-0, kas ir viņu priekšrocība pieauga līdz 89-70 un tikšanās bija beigusies.

Kad viņi skāra tikai divas no pirmajām 13 šāvienu par trīs rādītāju, Serbijas basketbola beigās trešo un sākumā ceturtajā ceturksnī hit sešas trīs norādes pēc kārtas, precizitāte bija Bogdanovic, Bjelica, Simonovic un ERCEG, un nebija nekādu cerību par somiem.

Miroslav Raduljica ieguva Serbijas 27 basketbolu, kura 25 pirmajās 25 minūtēs, Nemanja Bjelica pievienoja 19 ar 14 lēcieniem, savukārt Sasu Salin ar 26 šāvienu noveda uz Somiju.

Serbija spēlēs ceturtdaļfinālā pret Čehiju, kas astotajā finālā pārvarēja Horvātiju ar 80-59 (20-13, 28-18, 17-12, 15-16).

Francija, Grieķija un Spānija ir nodrošinājuši ceturtdaļfinālus sestdien, bet pārējie divi dubultoņi šovakar spēlē Itāliju - Izraēlu (18.30 stundas) un Lietuvu - Gruziju (21 pulksteni).