Spānijas futbola spēlētājs Real Madrid atklāja jaunu sezonu Čempionu līgā ar pārliecinošu uzvaru pret Shadow 4-0 sacensībās, kurās bija iesaistīti pat 11 horvāti.

Real Modrić un Mateo Kovačić uzstājās Šahtar rindās, spēlējot Darijo Srna, bet Eduardo da Silva uzstājās ar fizioterapeitu Igoru Grškoviču par viesu klubu. Horvātijas futbola vakaru Santiago Bernabeu aizpildīja tiesnesis Ivan Bebek un viņa kolēģi, palīgs Tomislavs Petrovičs un Miro Grgić, ceturtais tiesnesis Dalibors Conjar, un tiesneši aiz mērķiem Domagoj Vučkov un Goran Gabrilo.

"Royal Club" izcīnīja Karima Benzema mērķi 30. Andrija Pjatova pēc kļūdas pa vārtu guvumu vārtu gūšanas brīdī ar rezultātu ieguva minūtes. Hunter pārsteiguma izredzes bija ievērojami samazinātas līdz 51. minūte, kad ukraiņi palika ar spēlētāju mazāk pēc otrās dzeltenās kartes slēgšanas Stepanenko, un visas šaubas par uzvarētāja jautājumu Real atrisināt 55. minūtes vārtu guvējs Cristiana Ronalda ar baltiem punktiem. Tas bija pirmais Ronalda trāpījums Santiago Bernabeu pēc 115 dienas. Soda sitiens ir sabojājis Srna spēlē ar roku, bet tiesnesis Bebeks, šķiet, ir nepareizi, jo bumba skāra Srna aizmugurē. Bebek spēlē 63 soda laukumā rokas. minūtes sita vēl viens sods par Real, šoreiz labi, un šāvējs atkal bija Ronaldo. Portugāļu valoda ir 81. minūti un ieguva trešo mērķi pārliecinošam Madrida šovam.

Modriks spēlēja visu spēli Real, tāpat kā Šnaaram. Kovačić ieradās spēlē, nevis Gareth Bale 30. minūte, kamēr Eduardo palika uz sola.

A grupas otrajā posmā franču čempions PSG pārspēja Parīzi Malmo 2-0 ar mērķiem no Angela di Maria (4) un Edison Cavani (61).

Vienā no interesantākajām vakara spēlēm Juventus D grupā uzvarēja Manchester City 2-1 ar Horvātijas streikotāja Marijas Mandžukić šāvienu. Pilsēta ir parakstījusi Giorgio Chiellini autopilotu 57. minūtes, neviens “Vecā dāma” pagriezās rezultātu pēc spēles. Pirmajās 45 minūtēs Mandzukic bija neuzkrītošs un neprātīgs, bet 72. Minūte bija lieliska atbilde uz Pogbinas palīdzību, izlīdzinot 1-1. Astoņas minūtes pirms Moratas sastapšanās, ar izcilu triecienu no soda laukuma malas, viņš uzvarēja Eiropas uzvarā.

Otrajā komandā no grupas D Sevilla tika pārdoti Borussia Moenchengladbach 3-0 ar trim piešķirtajiem un diviem sodiem. Sevilla pārcēlās uz 47. Minūtes mērķis Kevina Gameira no soda sitiena. Gameiro varētu gūt vēl vienu mērķi pēc trim minūtēm, bet nokavēja soda sitienu. Precīzāk viņš satricināja durvis. 66. minūšu sodu piešķīra Čehijas tiesnesis Pavel Kralovec un trešais sods mājas komandai. Šoreiz viņš nošāva tieši Banega. Pārliecināta Seviļas svētki apstiprināja Konopljanku 84. minūtes.

B grupā Manchester United vadīja PSV Eindhoven 1-0, bet holandiešu komanda guva vārtus ar diviem mērķiem un ieguva lielu uzvaru. United pārcēlās uz 41. Memphis Depaya minūšu mērķis, bet pēc trim minūtēm viņš pielīdzināja Hektoru Moreno. PSVs cēla Luciano Narsingh ar mērķi 57. minūtes. Eindhovena spēli iezīmēja nopietns kaitējums United's aizstāvim Luke Shawa, kurš bija 15. minūtes pārtrauca kāju. Pēc Morenas sākuma Shaw tika ievainots, un laukums tika likts uz deguna un sejas maska.

Otrajā šīs grupas spēlēs Wolfsburg pārspēja CSKA Maskavu 1-0, un Julian Draxler nokļuva 40. minūtes.

C grupā Atletico Madrid uzvarēja Galatasaray 2-0 Stambulā, un spāņi veica visu darbu pirmajā pusē, kad Antoine Griezmann (18, 25) divreiz piesitīja pretinieku tīklam.

Benfica ar Astanu tika uzmākta par pirmo pusi, taču paredzams, ka tas sasniegs trīs punktus. Uzvarētāji 2-0 ir Nico Gaitan (51) un Mitroglu (62).

Trešdien, pārējās astoņas 1 sanāksmes. kārtās. E grupa sastopas ar romiem un Barselonu, Bayer Leverkusen un BATE Borisov. F grupā spēku izpildīs Zagreb Dinamo un Arsenal, kā arī Olympiakos un Bayern. G grupā tiekas Dynamo Kyiv - Porto un Chelsea - Maccabi Tel Aviv, H Valensijas grupā - Zenit un Gent - Lyon.