Treneris Donatar Donjecka Mirea Lucescu un kapteinis Darijo Srna steidzās uz Horvātijas tiesnesi Ivanu Bebeku (38), norādot, ka viņam ir jāaizliedz turpmāka tiesvedība Čempionu līgā pēc netaisnīgi piešķirta soda par Cristiano Ronaldo un "pārsteigts ar Real Madrid."

"Es gribēju mūs ievērot. To es teicu pirms spēles. Diemžēl šajās sanāksmēs pret lieliem klubiem tas vienmēr notiek ar mums. Ar Bayern, Juventus, Mančestru ... "Lucescu pastāstīja preses konferencē Madridē, kur Shadar tika uzvarēts ar 4-0 pēc lielas kļūdas pirmajā mērķī, sarkanā karte otrās puses sākumā un divi vienpadsmit šādi.
"Man saka man šo komentāru, taču šiem tiesnešiem nevajadzētu spriest Čempionu līgā. Viņi mūs neievēro, un Real Madrid dod mums palīdzību, kas viņiem nav vajadzīga, ”sacīja 70 gadus vecais Rumānijas Lucescu.
Ivans Bebeks un pieci Horvātijas asistenti pirmo reizi otrdien izmēģinājuši Real Madrid, savukārt Bebek jau pagājušajā gadā ir vadījis Šahtaru Baltkrievijas Čempionu līgas grupā, kad viņi pārspēja Bate Borisovu ar 7-0.
Sanāksme Madridē bija Bebeku 17. spēlēs Čempionu līgā, bet 90 ir savācis tos Eiropas līgas vai UEFA kausa izcīņā.
Santjago Bernabē jau 20 sekundēs, Cristiano Ronaldo sūdzējās Bebekam par lēmumu sasniegt bumbu Shakhtar ar dušu ar Srno, kurš, kā viņš apgalvoja, piespieda viņu uz leju.
32. minūte Bebek Štahtar aizstāvis Tarasu Stepanenku devis pirmo dzelteno kartīti pēc starta Ronaldo un pēc tam nopietna viņa sejas izpausme draudēja Real uzbrucējam pārtraukt sūdzību. Pēc Bebekas darbības Madridas komandas kapteinis Sergia Ramos, kurš bija nogurdināts soda laukumā, mēģināja izspiest soda sitienu, bet neparādīja viņam dzelteno kartīti.
"Ir divi izmēģinājuma veidi. “Sliktākas” ir dzeltenas, nevis lielas. Viņi tikai brīdina, ”sacīja Lucescu.
Pirmā puse beidzās ar 1-0 par Real Madrid pēc nopietnas kļūdas, ko izraisīja vārtsargs Andrew Pjatova, kurš nolaida bumbu, kad viņš izmantoja uzbrucēju Karim Benzema. Pirmās pāris 45 minūtes Bebek bez strīdiem.
50. minūtes parādīja Steļa otro dzelteno kartīti pēc tam, kad Ramos tika novirzīts no soda laukuma. Lēmums nebija ne pārsūdzētājs, ne izslēgts spēlētājs.
Bet tikai četras minūtes vēlāk Bebek kļūdījās, kas izraisīja kritikas lavīnu. Ronaldo nošāva desmito metru, un bumba bloķēja Srna muguru, pirmo reizi Bebek nereaģēja. Tomēr pēc tam, kad viņš bija paziņojis tiesneša palīgu, viņš mainīja lēmumu un parādīja balto punktu.
Dusmīgais Srna sūdzējās par to, kāpēc viņam ir dzeltena karte. Tajā laikā Ronaldo parādīja, ka Srna aizstāvēja roku šāvienu, kas, kā redzams filmētajā materiālā, nebija taisnība.
"Sods, ka Srna slēpās, nepastāvēja. Bumba skāra bumbu neto aizmugurē. Neticami, ”komentēja Lucescu.
Jau ir 63. minūte Bebek atkārtoti piešķīra sodu pēc Shara Marcia Azeveda sitiena. Daļa žurnālista, pirmkārt, novērtēja lēmumu kā ieganstu, bet bijušais Spānijas tiesnesis Andújar Oliver uzskata to par pareizu.
"Tur bija pirmais bumba, kas skāra Carvajal, Real Madrid aizstāvi," viņš sacīja bēdīgi Lucescu pēc spēles.
Izmantojot otro sodu, Ronaldo ir devis Real Madrid 3-0 vadībā.
75. Minūte Bebek deva dzelteno kartīti, lai aizstāvētu Ukrainas komandu Oleksandr Kucher pēc starta Marcelā un 80. Maksim Mališev, pateicoties slidenai startei Carvajal prom 18 metru attālumā no kakla.
Pēc tam, kad vārtsargs aizgāja no attāluma, radot 4 skatītāju entuziasmu, Ronaldo 0-66.300 minūti tuvu tuvu attālumam.
"Tiesnesis, iespējams, bija iespaidīgs. Real Madrid tādējādi padarīja spēli vieglāku. Pārāk slikti. Real Madrid ir lieliska komanda man, bet ... Jebkurā gadījumā man nav jādara, bet apsveicu mani par uzvaru, ”sacīja Lucescu.
Pēc tam, kad viņš bija atradies, Bebeks atradās jaunā vārdiskā Srne boutā, kurš turpināja viņu vērsties pie asistenta un viņa palīgiem šajā jomā. Uz zāliena, ko viņi atstāja vieni, tiesneši un Modriks, kas vērsās, lai izmainītu kreklu ar Srno. Pēc apmaiņas Srna negribīgi paplašināja savu roku katram no Horvātijas tiesnešiem, neuzskatot viņu acis, līdz Modriks nomierinājās.
Mateo Kovačić gaidīja viņus uz līnijas, tāpēc viņi aizgāja kopā skapītim.
Pēc viņas aiziešanas viņi atteicās runāt ar reportieriem, un Srna kliedza: "Bebek uz paziņojumu!"
Ivan Bebek un viņa palīgi Tomislav Petrović, Miro Grgić, Domagoj Vučkov, Goran Gabrilo un Dalibor Conjar nebija pieejami komentāriem.