Lieliska aizsardzība pēdējos minūtes spēles 15 handbola PPD Zagrebas sakāva slavenā vācu Kiel ar pārliecinošu 29-22 (13-11), kas 1. no EHF Čempionu līgas priekšā par 8000 skatītāju Arena Zagreb.

Lai gan par pirmo mērķi gaidīja vairāk nekā piecas minūtes, un šajā laikā bija nerealizēto soda sitienu, handbols PPD Zagreba neļāva spēlētājiem Ķīle atraut pie lielākas atšķirības sākumā bloku. No 11. uz 16. minūte "Zagrebas" izmantoja izplatība garastāvokļa Domagoj Pavloviču, kurš ir mini-sēriju 4-1 instalēta abus savus mērķus, un beidzās ar Zlatko HORVAT vārtiem no pretuzbrukumus līderības 8-5. Kā veids, Kiel kreisi ar spēlētāju mazāk, likās, ka spēlētāji Horvātijas čempioni ir iespēja sasniegt vēl vairāk pārliecinošu priekšrocības.
Bet tas notika tieši pretēji. Vispirms vācieši guva vārtus ar spēlētāju mazāk un uzsāka virkni 5-0, par kuru kredīta iet uz Coach un PPD Zagreba Veselin Vujović kurš spēlējis, spēlējoties ar Lovro Mihić kā rezerves vārtsargs šajā situācijā ar spēlētājs mazāk. Kiel ir šādas situācijas divreiz vārtus pēc nerealizētā rīcības mājas komandas 23. minūtes pievienojiet 10-8. Pirmās daļas pēdējās septiņas minūtes ieradās Zagrebā. Razbranio Filip Ivić, aizsardzības kļuva cietāka, plaisāšanu Luka Stepančić. Tas izraisīja virkni "Zagrebas" 5-1 vadībā 13-11 30 pēc pirmās minūtes.

Zagreba turpināja izmantot 38. minūte, kad Ķīle atkal nonāca, lai izlīdzinātu (16-16) pār Sprenger, un pats spēlētājs minūti vēlāk, pēc 26, veda pirmo vāciņu. minūte. Lielākās problēmas Zagrebas aizstāvībā bija Krila Kielas kreisās kājenes Christian Sprenger un Rune Dahmke. Viņi bija visvairāk pelnījuši Kiela 20-18 vadību 44. minūte, kad Zagrebas iebrukums radīja radošu krīzi, ko izraisīja vācu uzbrukumi, ar augstu izeju uz ārējiem spēlētājiem, un galvenokārt uz labi patika Stepancic.
Veselin Vujović minūte atpūtas izdevās, lai nomierinātu viņa komanda, Zagreba aizsardzība ir atkal kļuvusi stingra un cieta pīrsings, un, kad kāds pagājis, viņš varētu apturēt ar Zagrebas vārtsargu Filip Ivić. Kiel ir astoņas minūtes atstāta bez aizsardzības, bet Zagreb guva pieci par līderības 23-20.
Zagreba atrodas 58. minūtē līdz spēles beigām viņš bija atstāts bez kapteiņa Zlatko Horvat, jo tā bija izslēgta un sarkana karte, taču tas neapmierināja gala rezultātu. Horvātijas čempioniem jau bija + 5 (26-21), un līdz duela beigām viņi tos uzvarēja 29-22 finālā.

Stepancic un Horvat vadīja Zagrebas šāvējus ar 6 hits, bet Obranovic un Pavlovic ieguva četrus. Filip Ivic, kurš savāca 13 aizstāvību, bija izcili pie durvīm. Ar Dahmke, 9 ieguva labāko vārtsargu, Domagoj Duvnjak piecos mēģinājumos pabeidza divus mērķus.

EHF Zagrebas līgas jaunās sezonas labāku atvēršanu nevarētu vēlēties. 2. PPD Zagrebas handbola spēlētāju grupa A būs sestdiena, 26. Septembris (20 stundas), kur viņi saskarsies ar Celje komandu.

PPD Zagreba - Kiel 29-22 (13-11)
Arena Zagreb. Uzstājās: 8.000.Suci: Mazeika un Gatelis (Lietuva).
PPD ZAGREB: Mihić 1, Sabljić, Vujić 3, Stepančić 6, Kontrec 2, Šprem 1, Šebetić, Raković, Horvat 6 (2), Silva 1, Šandrk 1, T. Valčić, Obranović 4, Pavlović 4
Vietas: Ivić 13, Stevanović 1 (1)
Izņēmumi: 12. Vairāk atskaņotāju: 2 / 3. Sedmerci: 3 / 4
THW KIEL: Duvnjak 2, Ferreira Moraes, Toft Hansen 1, Mamelund, Sprenger 4, Weinhold, Dissinger, Wienecke 1, 1 Ekberg, Canellas Reixach 2, 8 Dahmke (2), Williams, Vujin 2
Saimnieki: Landin 3 (1), Katsigiannis 4
Izņēmumi: 8. Vairāk atskaņotāju: 7 / 9. Sedmerci: 2 / 3