Eiropas Līgas grupas Bāzeles pirmajā kārtā uzvarētājs bija Fiorentina 2-1, un Nikola Kalinić ieguva mērķi “vijolēm”.

Horvātijas streikotājs ir ieguvis mērķi jau spēles ceturtajā minūtē ar Facunda Roncaglie palīdzību. Galvenais spēles brīdis notika 66. minūte, kad Gonzalo Rodriguez tika izslēgts un Bāzele tikai piecas minūtes vēlāk bija vienāda ar Birkira Bjarnason. 80 radās pilnīgs apgrozījums. minūtes bija Mohamed Elneny pagriezās ātri pilošs. Kalinicam bija pilnīga Fiorentina spēle, un visiem 90 minūtēm arī spēlēja Milan Badelj. Ante Rebić neiesaistījās spēlē.

Atklājot H grupu Maskavā, Lokomotiv Lisabonā ieguva Sporting 3-1. Krievi ieguva Aleksandaru Samedovu uz 12. minūtes, au 52. viņš pielīdzināja Fredi Monteru. Samed ir 56. minūte atkal nonāk vadībā, un pēc deviņām minūtēm Niasse ieguva trešo vietu ar trešo mērķi. Vedran Ćorluka spēlēja visu spēli kā Maskavas komandas kapteinis.

Otrajā Bešiktaš grupas turnīrā, kā viesis uzvarēja Skenderbeu 1-0 tukšā Sose (28). Albāņu komandai visu spēli spēlēja Marko Radas.

Grupā J Anderlecht un Monaco tika nomainīts 1-1. Anderlecht mērķis bija guvis Guillaume Gillet (11) un Lacina Traore (85) viesiem. Danijels Subašičs, kurš aizstāvēja Monako un Marko Pašalić, tika aizstāts ar pusstundu.

Grupā G Dnjipro un Lazio spēlēja 1-1. Lazio Es pārcēlos uz 34. Minūšu mērķis Sergejam Milinkovičam-Savicam un tiesneša aizstāšanai viņš izlīdzināja Seleznjovu. Ivan Tomečak nepiedalījās Ukrainas komandā.