Horvātijas tenisa Deivisa kausa komanda zaudē ar 0-1 prom uz Brazīliju Florianópolis sanāksmē pievienoties Pasaules grupas pirmo punktu Brazīlija ir sniedzis Thomaz Bellucci, kurš ir ar 6-1, 6-4, 3-6, 6-4 ritmā Mate delic sanāksmē, kas ilga divas ar pusi stundas.

Delic ir slikti ienāca sanāksmi, divas reizes viņš zaudēja savu kalpot pirmo kopumu, un pēc pusstundas bija 6-1 par Bellucci. Tomēr ceru, ka uz spēcīgāku pretestība zem delic tiek piedāvāta septītajā spēlē, kad viņš bija 0-40 uz Belluccijev pakalpojumu, bet Brazīlijas neļāva pirmo kopumu sarežģīta.

Otrajā komplektā Delic atkal agri zaudējis viņa kalpo, bet varēja atgriezties "pauzes" un apmesties uz 4-4, bet tikai uz nākamo spēli atkal padevās uz tās sākotnējo ietekmi ir Bellucci paņēma ar 2-0 komplektos.

Trešais komplekts sākās pozitīvs mūsu spēlētājam, pašlaik 499. pie ATP klasifikācijas, kas paņēma Bellucci pakalpojumu, pārcēlās ar 3-0 un saglabāja "pārtraukuma" priekšrocības līdz šīs spēles sadaļas beigām, saglabājot četrus "bumbiņas" 4-2 rezultātiem.

Ceturtais komplekts bija perfekts sākums delic kurš pieņemts pakalpojumu Bellucci pirmajā spēlē, un jau bija sākuši parādīties lielu pavērsienu. Tomēr Bellucci izmantoja zemākas pakalpojumu-gem delic astotajā spēlē, lai norēķinātos par 4-4, un pēc tam droši ieguva savu pakalpojumu-gem 5-4 Brazīlijas darījis citu "pārtraukums", un tādējādi atrisināt šo tikšanos gan Delic bija trīs savienotas balls 5-5.

Dienas otrajā spēlē Joao Souza spēlēs Brazīlijā un Borna Ćorić Horvātijā. Sestdien ir pāris programmas, un svētdienā vēl divi singli.

Galvenās balvas ieguvējs būs nākamgad play 1. apaļas World Group Davis Cup, un uzvarēta kontinentālās kvalifikācijā.