10 spēlē. Kola Pirmais HNL Hajduk un Dinamo spēlēja 0-0.

Marić no Daruvara sprieda par 25.000 skatītājiem.

Un otrajā sezonā šī gada lielākais Horvātijas derby nebija uzvarētājs, pēc 1-1 pie 1. Maksimirā, Poljudā, kas beidzās bez trāpījuma. Hajduk bija tuvāk uzvarai, bet Dinamo spēja saglabāt rezultātu, pateicoties vārtsargam Eduard, kurš otrajā pusē nāca klajā ar lielu aizsardzību. Galu galā, Dinamo ieguva 11 mikroshēmu, kas bija aizmirsis Henriquez.

Viņiem bija lieliska iespēja duļļa sākumā, bet 2. Minūte Soudani no soda laukuma guva soda sitienu, bet Kalinić šķērsoja bumbu, bet beidzās ar ķīli. Hajduk ļoti ātri atgriezās 11. Minūtei Ohandzai bija pilnīga iespēja pēc tam, kad tika izmantots jaunais Dinamo Benković izrāviens un griezis savu 20 sitienu no kakla, Ohandza maldināja Eduardu, bet Benkovičam izdevās atgriezties pie mērķa līnijas un bloķēt Kamerūnas šāvienu.

Pirmajā pusgadā Hajduk tika bojāts 11, pēc tam, kad Benkovičs ar savu roku spēlēja ar savu 16 Hercule tiesnesi Mariču.

Zemāk Hajduk bija daudz bīstamāks, bet Dinamam bija jautrs Eduards, kurš bija 56. minūtes uzvarēja Juranoviča sitienu 60. apstājās Tudora mēģinājums 63. Balića un 81. ir "atbruņots" un Maloku.

Katastrofas tiesnesis Marić tiesas aizstāšanā atkal radīja rupju kļūdu, sasniedzot soda sitienu Dinamo, lai gan Milovic izdzēsa bumbu no kājas Soudanija. Iepriekšējais radās neliels kontakts starp Velazquez un Soudanija, bet Alžīrija turpināja rīcību un tikai pēc tam, kad bumba zaudēja bumbu uz Marić uz balto punktu un parādīja vēl vienu dzeltenu vai sarkanu karti Velazquez. Tomēr Henriquez nokavēja 11 eror un redzēja 0-0.

Dinamo vadībā tagad ir 20 punkti, trīs vairāk nekā Hajduk un Rijeka, kas no 19 stundām spēlē laukā pret Inter.