Horvātijas tenisa komanda pārņēma 2-1 pret Brazīliju Florianopolisā Davis Cupa pasaules čempionātā, pateicoties 6-0, 3-6, 7-6 (2), 7-6 (3) uzvarēja Ivana Dodiga un Franko Škugor. pret Marcelu Meli un Brune Soares.

Dodigam un Škugoram bija pirmais sapņu komplekts, tikai 27 minūtēm, viņi ieguva pirmo 6-0 spēles daļu divreiz, ņemot divreiz Soares pakalpojumu un vienu no Melo lieliskajiem retrīveriem, pārkāpjot tiešsaistes konkurentus. Bija skaidrs, ka šāds līmenis nespēs saglabāt mūsu pāriem, otrajā komplektā brazīlieši spēlēja labāk, un tie tika apbalvoti ar pārtraukumu 5-3, kad viņi paņēma Dodig pakalpojumu bez zaudēta punkta.

Galvenais duelas brīdis notika trešā komplekta piektajā posmā, kad 2-2 Skugor izgāja dārgakmeni, kurā Melo un Soares bija sešas "bumbiņas". Pēc tam kopa devās uz "kaklasaites pārtraukumu", ko Dodigs un Škugors atvēra izcili, ieguva abus punktus Mela dienestā un ieguva 3-0 priekšrocības, ko viņi spēja saglabāt.

Ceturtajā komplektā Dodig un Melo nāca "pārtraukumi" 4-3, un Dodig par 5-4 rezultātu tika pasniegti spēlē. Viņiem bija mūsu spēlētāji un divas spēles bumbas šajā gemā, bet viņi joprojām nevarēja uzvarēt dueli, bet ceturtajā komplektā viņi spēlēja kaklasaites. Līdz 4-3 vadībai un Skokor vadībai neviens pāris nespēja gūt labumu, un pēc tam mūsu spēlētāji ieguva divus punktus par Soares pakalpojumu, otrs uzvarēja Skugor tiešo reternas uzvarētāju, kas cēla trīs jaunas spēles, un šoreiz Dodig viņa kalpošanā viņš izmantoja pirmo lielo dūrienu.

Sestdien, Borna Ćorić pabeidza darbu Joao Souze tikai trīs minūšu laikā, beidzot ar 6-4, 7-6 (5), 6-1 1-1. Piektdien pirmajā tikšanās reizē Thomaz Bellucci ar 6-1, 6-4, 3-6, 6-4 apguva Mat Delo un ieveda pirmo punktu uz Brazīliju.

Bellucci un Ćorić spēlēs 15 pulksteņa svētdienā, un, uzvarot mūsu spēlētāju, Horvātija nākamajā gadā sacentīsies Davisa kausa Pasaules kausa izcīņā, savukārt Brazīlijas uzvaras gadījumā vispārējais uzvarētājs izlems piekto sanāksmi.