West Ham vadīja lielo 3-0 uzvaru Liverpūlei Liverpūles bijušajā Horvātijas izvēlnē, bet vēl viens šoks tika aizstāvēts ar Chelsea titulu, kas bija labāks Stamfordas tiltam ar Crystal Palace ar 2-1.

Pēc pirmās kārtas Arsenāla sajaukšanas uz Emirātiem Slaven Bilic darīja vēl vienu lielu pārsteigumu ar West Ham, sestdien sestdien kā pirmo uzvaru jaunajā sezonā. Debitants Manuel Lanzini jau ir 3. minūtes nokļuva "āmura" vadībā un 29. minūtes Mark Noble divkāršoja viesa vadību. Šajā darbībā kļūdījās Horvātijas spēlētājs Dejan Lovren, kurš zaudēja bumbu labajā pusē, un pēc tam, kad nošāva Noble bija precīza no soda laukuma malas.
Liverpūle mēģināja atgriezties, viņam piederēja bumba, bet West Ham spēlētāji bija konkrētāki. Aizsardzībai bija jāizturas bez trāpījuma, savukārt Sakho laika gaitā spīdēja Sakmas galīgo uzvaru. Tas ir pirmais uzvarētājs West Ham līgas spēlē Anfield kopš tālākā 1963. gadā.
Kristāla pils gaidīja kaut ko īsāku nekā 1982 Stamfordas tilta svētkos. gadā. Uzmava ir 65. minūtes ļāva apmeklētājiem samazināt savu vadību. Radamel Falcao ar savu pirmo reizi Chelsea, ar izcili hit galvu Pedras stūrī, 1 bija 1-79. Minūte, bet divas minūtes vēlāk Wards palīdzēja Saka, palīdzot galīgajam 2-1 un Alan Pardew lielajam triumfam pār Jose Mourinho. Proti, Portugāle bija 100. mājas līgas spēle Chelsea. Iepriekšējos 99 duels viņš zaudēja tikai vienu reizi.
Vadošā Manchester City neuzdrošinās. Watford iznāca ar drošu 2-0, un ceturto pēc kārtas uzvaru bez trāpījuma guva Raheem Sterling (47) un Fernandinho (56). Sterling ir bijis premjerministrs pilsētā, jo viņš šovasar ieradās Mančestrā no Liverpūles.